TV

SUKCESY
Zespołu Instrumentów Klawiszowych "ORFFA"

Zapraszamy na koncerty

SUKCESY
Zespołu Instrumentów Klawiszowych "ORFFA"

Zapraszamy na www

SUKCESY
Zespołu Instrumentów Klawiszowych "ORFFA"

Zapraszamy do CZP nr 1

SUKCESY
Zespołu Instrumentów Klawiszowych "ORFFA"

Zapraszamy na próby

SUKCESY
Zespołu Instrumentów Klawiszowych "ORFFA"

Zapraszamy na www

NASZE SUKCESY


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego "Konfrontacje 2017"

    KATEGORIA: ZESPOŁY INSTRUMENTALNE GRUPA MŁODSZA
    I MIEJSCE - ,,ORFFA II”
    KATEGORIA: ZESPOŁY INSTRUMENTALNE GRUPA STARSZA
    I MIEJSCE - ,,ORFFA”
    III MIEJSCE - ,,ORFFA I”
    KATEGORIA: SOLIŚCI – INSTRUMENTALIŚCI GRUPA MŁODSZA WYROŻNIENIE
    ALEKSANDER JAŁOSIŃSKI
    KATEGORIA: SOLIŚCI – INSTRUMENTALIŚCI GRUPA STARSZA
    I MIEJSCE – MARTYNA KOŁADA
    II MIEJSCE – DUET PIOTR WIECZORKIEWICZ I PIOTR BEDNAREK
    III MIEJSCE – ZUZANNA WIDAWSKA
    KATEGORIA: SOLIŚCI – INSTRUMENTALIŚCI GRUPA STARSZA WYRÓŻNIENIE
    KACPER STPLAREK
    OLIVER BIŃKOWSKI
    PIOTR WIECZORKIEWICZ



  • W IX Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów 2017

    SOLIŚCI:
    Kategoria wiekowa kl I – III SP
    III miejsce: Mikołaj Mikołajewski
    wyróżnienie: Aleksander Jałosiński
    Kategoria wiekowa kl IV – VI SP
    II miejsce: Laura Sokolewicz
    II miejsce: Nadia Kowalska
    Kategoria wiekowa gimnazjum.
    II miejsce: Anna Bednarek
    III miejsce: Zuzanna Widawska
    wyróżnienie: Martyna Kołada
    Kategoria wiekowa szkoły ponadgimnazjalne
    III miejsce: Piotr Wieczorkiewicz
    wyróżnienie: Oliwer Bińkowski
    Rafał Konopiński
    Kacper Stolarek
    ZESPOŁY:
    Kategoria wiekowa szk. podst. / gimnazjum
    I miejsce: zespół Orffa II
    Kategoria wiekowa gimnazjum / szk. ponadgimnazjalne
    II miejsce: zespół Orffa I



  • W VIII Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów 2016

    Kategoria wiekowa kl. IV – VI
    II miejsce: zespół Orffa - grupa przygotowawcza
    Kategoria wiekowa gimnazjum
    I miejsce: Anna Bednarek i Oliwier Bińkowski
    II miejsce: zespół Orffa II
    III miejsce: Klaudia Tarasiuk i Piotr Bednarek
    wyróżnienie: Piotr Wieczorkiewicz
    wyróżnienie: Martyna Kołada
    Kategoria wiekowa szkoły ponad gimnazjalne
    I miejsce: Kacper Stolarek
    III miejsce: Wojciech Nawrat
    wyróżnienie: Rafał Konopiński
    wyróżnienie: zespół Orffa I



  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego "Konfrontacje 2014"
    „Orffa I” - I miejsce
    „Orffa II” - I miejsce
    JACEK BARTLEWICZ - I miejsce
    PAULINA GÓRECKA - II miejsce
    WOJCIECH NAWRAT - II miejsce
    PIOTR WIECZORKIEWICZ - wyróżnienie
    JAKUB PROSZAK - wyróżnienie
    ADAM NAPIERALSKI - wyróżnienie
    JACEK & KACPER - I miejsce
    KACPER STOLAREK I JAKUB PROSZAK - wyróżnienie
    MARTYNA KOŁADA - wyróżnienie


  • W VI Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów 2014
    „Orffa I”- I miejsce
    WOJCIECH NAWRAT - I miejsce
    JACEK BARTLEWICZ - II miejsce
    TOMASZ OSZUKOWSKI - II miejsce
    ADAM NAPIERALSKI - III miejsce
    MICHAŁ KRYSIAK - III miejsce
    NADIA KOWALSKA - III miejsce
    Orffa - wyróżnienie


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego "Konfrontacje 2013"
    „Orffa II”- I miejsce
    „Orffa I” - II miejsce
    WOJCIECH NAWRAT - I miejsce
    ADAM NAPIERALSKI - II miejsce
    PAULINA GÓRECKA - wyróżnienie
    Jakub Proszak - wyróżnienie


  • W V Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów 2013
    Anna Bednarek- I miejsce
    Paulina Górecka - II miejsce
    Adam Napieralski - wyróżnienie
    Piotr Wieczorkiewicz - wyróżnieniee
    Orffa - wyróżnienie
    Wojciech Nawrat - wyróżnienie


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego "Konfrontacje 2012"
    „Orffa I”- I miejsce
    „Orffa II” - II miejsce
    MICHAŁ KRYSIAK - III miejsce
    JACEK BARTLEWICZ - III miejsce
    Jakub Proszak - wyróżnienie


  • W IV Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów
    „Orffa I”- II miejsce
    Jacek Bartlewicz - II miejsce
    „Orffa II„ - III miejsce
    Piotr Wieczorkiewicz - III miejsce
    Jakub Proszak - wyróżnienie


  • W III Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów
    „Orffa I”- III miejsce
    Jacek Bartlewicz - III miejsce
    „Orffa II” - wyróżnienie
    Jakub Proszak - wyróżnienie


  • W I Przeglądzie Młodzieżowej Sceny Kameralnej CZP nr 1 Łódź 2010 – kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa I”- I miejsce
    „Orffa przygotowawcza” - II miejsce,
    „Orffa II” - III miejsce
    kategoria soliści instrumentaliści
    Jacek Bartlewicz – I miejsce
    Michal Korpecki – II miejsce
    Kamil Ryś – III miejsce
    Adam Napieralski - wyróżnienie
    kategoria soliści wokaliści - Jakub Proszak – wyróżnienie


  • W II Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów Aleksandrów Łódzki 2010-kategoria soliści instrumentaliści
    Jacek Bartlewicz –II miejsce


  • W I Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Instrumentalistów Aleksandrów Łódzki 2009 - kategoria soliści instrumentaliści
    Karolina Dróżdż – I miejsce
    Jacek Bartlewicz – III miejsce


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2009-kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa I”- I miejsce
    „Orffa II” - II miejsce,
    „Orffa przygotowawcza” - II miejsce,
    kategoria soliści instrumentaliści
    Karolina Dróżdż – I miejsce,
    Michal Korpecki – III miejsce
    Juliana i Paulina Góreckie – III miejsce
    Alicja Walczak – wyróżnienie, Agata Kędzia – wyróżnienie,
    kategoria soliści wokaliści
    Agnieszka Jankowska – wyróżnienie Jakub Proszak – wyróżnienie


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2008-kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa I”- II miejsce
    „Orffa II” - II miejsce
    kategoria soliści instrumentaliści
    Jacek Bartlewicz – I miejsce
    Karolina Dróżdż – II miejsce,
    kategoria soliści wokaliści
    Agnieszka Jankowska – III miejsce
    Jakub Proszak – wyróżnienie


  • W Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2007” II Jagiellońskiego Festiwalu Kultury Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi” -
    zesp."Orffa” wyróżnienie


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2007-kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa I”- I miejsce
    „Orffa II” - I miejsce
    kategoria soliści instrumentaliści
    Julia Gmosińska –II miejsce
    Michal Korpecki – II miejsce
    Jacek Bartlewicz – II miejsce
    Jeremiasz Gorzędowski – III miejsce
    Kamil Ryś – III miejsce
    Karolina Dróżdż – III miejsce
    Alicja Walczak - wyróżnienie
    kategoria soliści wokaliści
    Agnieszka Jankowska – II miejsce
    Jakub Proszak – II miejsce


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2006– kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa I”- I miejsce
    „Orffa II” - I miejsce
    kategoria soliści instrumentaliści
    Jeremiasz Gorzędowski – I miejsce
    Michal Korpecki – II miejsce
    Alicja Walczak – II miejsce
    Julia Gmosińska – III miejsce
    Karolina Dróżdż – III miejsce
    Jacek Bartlewicz – wyróżnienie, Sylwester Jagiello – wyróżnienie


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2005 – kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa I”- I miejsce
    „Orffa II” - III miejsce
    kategoria soliści instrumentaliści
    Julia Gmosińska – I miejsce
    Michal Korpecki – II miejsce
    Alicja Walczak – II miejsce,
    Jeremiasz Gorzędowski – II miejsce
    Karolina Dróżdż - wyróżnienie


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2004” – kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa ”- I miejsce,
    kategoria soliści instrumentaliści – Alicja Walczak – I miejsce

  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2003” – kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa I”- I miejsce
    „Orffa II” - III miejsce
    kategoria soliści instrumentaliści – Michal Korpecki – I miejsce
    Alicja Walczak – II miejsce


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2002” – kategoria zespoły instrumentalne
    „Orffa I”- I miejsce,
    „Orffa II” - II miejsce
    kategoria soliści wokaliści - Marta Dąbkowska – wyróżnienie


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego „Konfrontacje 2001” – kategoria zespoły instrumentalne „Orffa I”- I miejsce, „Orffa II” - III miejsce kategoria soliści instrumentaliści - Marta Dąbkowska – III miejsce


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Placówek Wychowania Pozaszkolnego- ŁÓDŹ 1999r
    zesp."Orffa ”- I miejsce
    Solistka instr. – Marta Dabkowska – III miejsce


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Placówek Wychowania Pozaszkolnego- ŁÓDŹ 1998r
    zesp."Orffa II”-II miejsce
    zesp."Orffa I”-III miejsce


  • W Przeglądzie Twórczości Artystycznej „ WIOSNA 97” w Aleksandrowie-
    zesp."Orffa II”- I miejsce oraz Puchar Burmistrza Aleksandrowa
    DUET instr. klawisz.– Piotr Jędrzejczyk & Krzysztof Wenecki – I miejsce
    zesp."Orffa I ” - wyróżnienie


  • W Przeglądzie Twórczości Artystycznej Placówek Wychowania Pozaszkolnego LÓDŹ - 1997r
    zesp."Orffa I”-I miejsce
    zesp."Orffa II”-III miejsce,
    Solista instr. – Juliusz Kruszyński – wyróżnienie


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Zespolów Artystycznych Dzieci i Mlodzieźy „Konfrontacje 95 ”– zesp."Orffa” I miejsce G R A N D P R I X oraz Puchar Kuratora Oświaty
    DUET instr. klawisz.– Piotr Jędrzejczyk & Krzysztof Wenecki – I miejsce


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Zespolów Artystycznych Dzieci i Mlodzieźy „Konfrontacje 94 ”– zesp."Orffa” I miejsce oraz Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Doksztalcania Nauczycieli


  • W Wojewódzkim Przeglądzie Zespolów Artystycznych Dzieci i Mlodzieźy „Konfrontacje 93 ”– zesp."Orffa” I miejsce oraz Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego


  • W X Konfrontacjach Sceny Szkolnej 1992r – zesp."Orffa” III miejsce


  • W IX Konfrontacjach Sceny Szkolnej 1991r – zesp."Orffa” wyróżnienie


  • W VIII Konfrontacjach Sceny Szkolnej 1990r – zesp."Orffa” III miejsce


  • W VII Konfrontacjach Sceny Szkolnej 1989r – zesp."Orffa” wyróżnienie


  • W VI Konfrontacjach Sceny Szkolnej 1988r – zesp."Orffa” III miejsce


  • W V Konfrontacjach Sceny Szkolnej 1987r – zesp."Orffa” wyróżnienie


  • W IV Konfrontacjach Sceny Szkolnej 1986r – zesp."Orffa” wyróżnienie

     

  • MISJA