Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

24.11.2012 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Gwóźdź Ewa

Orientuś

049,50

0

2

Siess Grzegorz

Azymut P

052,00

0

3

Biniecka Gośka

Azymut P

054,06

0

4

Bartczak Natalia

Orientuś

056,49

0

5

Białkowska Aneta

Orientuś

059,48

0

6

Kozioł Dagmara

ind

062,12

0

7

Jaśkiewicz Magdalena

Azymut P

066,00

0

8

Kaźimierczak Marzena

Orientuś

075,48

0

9

Królik Kinga

Azymut P

055,46

1

10

Banaś Agnieszka

Orientuś

062,31

1

11

Świech Wika

Orientuś

066,43

1

12

Horbaczewska Joanna

Orientuś

086,02

1

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Pabich Mariusz

Azymut P

045,26

0

2

Student Kamil

Orientuś

046,00

0

3

Charuba Łukasz

Orientuś

046,51

0

4

Marciniak Patryk

Azymut P

050,38

0

5

Stolarczyk Wojciech

ind

050,54

0

6

Gryzio Łukasz

Azymut P

052,31

0

7

Popławski Piotr

Orientuś

055,17

0

8

Rzeńca Krzysztof

Orientuś

055,22

0

9

Pabich Maria

Azymut P

055,38

0

10

Ryminiecki Robert

AZS

055,52

0

11

Łubis Michał

Azymut P

057,08

0

12

Szurgot Przemysław

ind

069,06

0

13

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

073,42

0

14

Paszyński Józef

Orientuś

077,47

0

15

Pabich Tomasz

Azymut P

053,03

2

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Listwoń Michalina
Sztranek Jan

Azymut P

041,41

0

2

Krempińska Julia
Jędrzejczyk Karolina
Kołodziejczyk Marta

Azymut P

045,06

0

3

Dryjas Oliwia
Hodorowicz Katarzyna
Hajduk Julia

Metalowiec

054,16

0

4

Boik Maciej
Sudak Zuzia

Azymut P

066,35

0

5

Banasiak Julia
Jurkowska Anna
Jurkowska Katarzyna
Roszczyk Mateusz

SP 101

085,39

0

6

Dolik Karolina
Snochowska Roksana
Snochowski Dawid
Dałek Anna

SP204

132,47

0

7

Wróbel Klaudia
Wróbel Jakub
Smulerz Kamil
Kuran Halina

SP 204

129,05

2

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Grzegorz Bartos

Orientuś

025,20

0

2

Bartos Zbigniew

Orientuś

028,52

0

3

Sarna Piotr
Lasota Jakub
Monkiewicz Dominik

SP 204

030,06

0

4

Rzeńca Tomasz

Orientuś

035,02

0

5

Kociołek Jan
Wojtczak Michał
Grzelak Mateusz

Azymut P

040,18

0

6

Olasik Roman
Tłokiński Jakub

Metalowiec

042,23

0

7

Strzemiński Kacper
Domaradzka Julia
Kacprzyk Oskar

Azymut P

047,52

0

8

Andrzejczak Maciej

Azymut P

050,03

0

9

Kotarba Szymon
Deszcz Michał

Metalowiec

051,51

0

10

Widawska Weronika
Czupreta Angelika
Płachciński Albert

Azymut P

055,45

0

11

Deredos Bruno

Orientuś

058,57

0

12

Jurkowski Bartosz

Orientuś

058,57

0

13

Sadowy Marcin
Sadowy Krzysztof

Metalowiec

073,47

0

14

Thim Michał
Thim Mateusz
Piskorz Bartosz
Krakowiak Jakub

SP110

054,25

1

15

Dryjas Nikola
Mamos Magda

Metalowiec

085,11

5

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Janecka Zuzanna
Michalak Dominika
Wawdejuk Anna
Łuczak Magda
Milczarska Zuzanna
Jurewicz Aleksandra

STO1

055,26

0

2

Gostyńska Karolina
Kubicka Paulina

Metalowiec

063,27

0

3

Grzelik Aleksandra

Azymut P

063,39

0

4

Aftowicz Agata
Furmanek Małgorzata
Rogaczewska Barbara

GIM 29

065,57

0

5

Miecznikowska Pisarska Małgorzata

SP 101

071,51

0

6

Morawska Małgorzata

Orientuś

076,36

0

7

Kupis Ewa
Kupis Małgorzata

4ŁSSS

090,00

0

8

Kupis Tymek Kupis Grzegorz

4ŁSSO

090,18

0

9

Mielczarek Jagoda
Mielczarek Juliusz
Kacperski Kuba

ZSP4

121,32

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Wlazeł Dawid

Metalowiec

038,25

0

2

Jurkowski Bartosz

Gimn 18

047,30

0

3

Grądzki Maciej

Azymut P

048,36

0

4

Pietrzak Marcin

Orientuś

055,29

0

5

Maciejewski Sławomir
Maciejewska Joanna
Maciejewska Anna
Maciejewska Beata

SP 149

057,22

0

6

Mordaka Filip

ZSS

059,31

0

7

Cholewiński Dariusz

ind

063,25

0

8

Kielan Jan
Józefowicz Mateusz

ind

085,50

0

9

Chudzik Jakub

Orientuś

088,45

0

10

Friedek Jan
Friedek Maciej

ind

117,21

1

11

Pabich Hanna

Azymut P

084,46

7

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Filipowska Ola

Orientuś

051,39

0

2

Chudzik Anna

Orientuś

051,40

0

3

Grabska - Grzegorczyk Milena

ind

051,44

0

4

Lech Zuzanna

Orientuś

053,51

0

5

Deredos Nina

ind

077,56

0

6

Banaś Ola

Orientuś

049,57

1

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Andrzejczak Rafał

Korona Pabianice

044,41

0

2

Pałka Szymon

ind

048,04

0

3

Gieraś Adam
Niedźwiedzki Michał

ind

049,23

0

4

Szadowiak Wiktor

ind

049,31

0

5

Zuchmański Przemysław

Orientuś

050,13

0

6

Michalec Piotr

ind

052,25

0

7

Wierciński Piotr

Metalowiec

056,49

0

8

Pietrucha Łukasz

ZSP 9

057,52

0

9

Morawski Jakub

Azymut P

060,51

0

10

Dąbrowski Kamil

ZSP9

061,05

0

11

Kalisiak Dawid

Azymut P

061,26

0

12

Mordaka Mariusz

INd

061,50

0

13

Kot Kacper

21LO

072,08

0

14

Łobis Piotr

Azymut P

073,28

0

15

Baraniecki Patryk
Gąsiorek Karol
Kowalczyk Przemysław

ZSP 9

076,25

0

16

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

083,45

0

17

Jasiński Daniel
Najdecki Patryk

ZSP9

108,38

0

18

Deredos Andrzej

ind

115,02

0

19

Płóciennik Konrad

Azymut P

067,29

2

20

Kamola Damian
Brzozowski Mateusz
Drobiński Maciej

ZSP 9

075,37

8

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2012 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600