Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

22.10.2011 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Biniecka Małgorzata

Azymut

047,17

0

2

Siess Małgorzata

Azymut

050,04

0

3

Woźniak Jerzy

Azymut

068,52

0

4

Giełzak Sabina

ind.

062,32

1

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Pabich Mariusz

Azymut

044,27

0

2

Marcjanek Maciej

ind.

051,22

0

3

Marciniak Patryk

Azymut

061,37

0

4

Niedźwiedziński Rafał

ind.

070,21

0

5

Szurgot Przemysław

ind.

110,39

0

6

Łubis Michał

Azymut

061,56

9

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Żak Natalia
Wiecha Dominika

Gim 29

027,36

0

2

Kulesza Dominika
Klejszmit Paulina

SP 139

032,31

0

3

Block Amelia

SP 79

037,28

0

4

Grzymkiewicz Mateusz

Orientuś

053,45

0

5

Latri Sara
Kubiak Dominika
Grzywaczewska Ada

SP 139

064,11

0

6

Wachowicz Julia

Azymut

078,56

0

7

Kwiek Barbara
Frydrych Bartłomiej

Rodzina

083,00

0

8

Adamczyk Ada
Kruk Natalia
Włodarczyk Aleksandra

ind.

093,47

0

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Bartos Grzegorz
Bartos Zbigniew
Bartos Maciej

SP 79

028,41

0

2

Jurowski Bartosz
Cichal Alan

SP 101

030,39

0

3

Zając Dawid

Azymut

036,17

0

4

Kurciński Szymon

Metalowiec

037,10

0

5

Kretschmer Filip
Szczepaniak Karol

EMDEK

040,27

0

6

Tłokiński Jakub

Metalowiec

044,58

0

7

Warda Jakub
Maciejczak Bartosz

SP 139

046,27

0

8

Andrzejczak Maciej
Góralczyk Marta
Mikołajczyk Natalia

Azymut

052,11

0

9

Stolarski Filip
Karasiak Krzysztof
Kopeć Damian
Miecznikowska Pisarska Małgorzata

SP 101

057,15

0

10

Furmankiewicz Daniel
Majewski Sebastian

Orientuś

065,09

0

11

Lech Radosław

Metalowiec

124,30

0

12

Kielan Jan
Benkes Jakub
Alama Kacper

Orientuś

083,42

2

13

Fajkowski Konrad
Dytkiewicz Konrad
Dylak Bartłomiej

SP 139

071,47

4

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Gloc Ewa
Sadowy Agnieszka

Metalowiec

055,19

0

2

Bagińska Bogna
Kaczyk Klaudia

Azymut

065,20

0

3

Morawska Małgorzata

Orientuś

066,14

0

4

Kurzawińska Elżbieta

ind.

072,42

0

5

Dawlud Ola
Magiera Alicja
Bąkowska Sylwia

Gim 1 Koluszki

084,11

0

6

Puczyńska Ola
 Klimczak Monika
 Sikorska Dominika

ZS 1 Koluszki

104,39

0

7

Miasłocha Dariusz
Dybicka Aneta
Rybicka Olga

ind.

107,46

0

8

Wyrwał Anna
Pietrzak Marta

Gim 33

117,03

0

9

Komińska Małgorzata
Kubus Weronika
Mrozińska Weronika

Gim 1 Koluszki

100,45

4

10

Majewska Zuzanna
Latuszek Ada

Gim 16

119,08

5

11

Połońska Oliwia

SSP 1

082,06

6

12

Marczyk Wiktoria

Gim1 Koluszki

097,22

6

13

Kordala Małgorzata  Filipowska Ola

Orientuś

010,49

NKL

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Kalisiak Dawid

Azymut

041,32

0

2

Płóciennik Konrad

Pabianice

043,45

0

3

Chałupka Adrian
Komisarczyk Piotr

ind.

044,21

0

4

Morawski Jakub

Azymut

049,30

0

5

Rzeńca Piotr

Orientuś

054,28

0

6

KisielewiczJakub

Azymut

056,49

0

7

Szadowiak Wiktor

Gim 8

057,42

0

8

Horwat Radosłąw

Azymut

059,14

0

9

Olejnik Marek
Kubiak Natalia
Kudyba Patryk

Orientuś

063,11

0

10

Dobroszek Paweł

XXX LO

067,52

0

11

Hajman Tomasz

Orientuś

069,53

0

12

Pietek Jakub

Orientuś

079,14

0

13

Bednarek Karol
Durys Zofia
Proszak Jakub

ind.

091,10

0

14

Kasprzak Jakub
Dybalski Antoni

Społeczne Gim 1 Łódź

093,40

0

15

Stęplewski Marcin

Gim 33

118,35

0

16

Czapliński Damian
Pacyna Arek

Gim 16

117,23

1

17

Sokołowski Radek
Szczepaniak Mateusz
Anielak Michał

EMDEK

099,21

3

18

Rapacki Eryk
Ruciński Michał

Gim 1 Koluszki

089,55

7

19

Grądzki Maciej

UKS Pabianice

070,45

8

20

Wlazeł Dariusz

Metalowiec

077,15

8

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Królik Kinga

Azymut

041,53

0

2

Wiatrowska Hanna

Gim 16

068,56

0

3

Włodarczyk Małgorzata
Szcześniak Marcin
Stęplewski Adam

ind.

103,39

0

4

Świech Wiktoria

Orientuś

042,23

1

5

Kaźmierczak Marzena

Orientuś

046,24

1

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Zuchmański Przemysław

Orientuś

050,54

0

2

Siess Grzegorz

Azymut

052,27

0

3

Wierciński Piotr

Metalowiec

058,48

0

4

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

061,00

0

5

Wiśniewski Mateusz

Metalowiec

064,54

0

6

Paszyński J

Orientuś

065,50

0

7

Fikacek Albert
Paszyńska Kalina

Orientuś

067,20

0

8

Czarnecki Ernest

LO PŁ

068,26

0

9

Sęczkowski Dominik
Dobiesz Artur

ind.

068,37

0

10

Kubus Michał

XII LO

069,37

0

11

Rzeńca Piotr

ind.

071,03

0

12

Bartoszewicz Michał

Metalowiec

074,55

0

13

Witczak Łukasz

Metalowiec

076,33

0

14

Skrzypczak Kamil
Skrzypczak Robert

ind.

079,55

0

15

Filipek Marcel
Tomasz

ind.

082,51

0

16

Lewandowski Krystian
Płociennikowski Marcel Gadomski Mateusz

ind.

124,02

0

17

Gieras Adam

ind.

067,26

1

18

Jarak Patryk
Kacperski Michał

0

117,55

2

19

Niewiadomski Łukasz
Papuga Emil

ind.

102,28

11

    Informacje :
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2011 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600