Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

11.12.2010 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Gwóźdź Ewa

Orientuś

042,32

0

2

Reinhardt Anna

Orientuś

043,02

0

3

Siess Małgorzata

Azymut

050,37

0

4

Stankiewicz Agata

ind.

050,41

0

5

Kaźmierczak Aneta

Orientuś

053,34

0

6

Woźniak Jerzy

Azymut

055,03

0

7

Ścziszko Natalia

Orientuś

057,21

0

8

Banaś Aleksandra

Orientuś

057,46

0

9

Świech Wiktoria

Orientuś

057,48

0

10

Hanuszkiewicz Karolina

Orientuś

059,46

0

11

Giełzak Sabina

FunexSports

059,54

0

12

Wiatrowska Hanna

Gim 16

098,42

0

13

Bartczak Natalia

ind.

052,35

1

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Paszyński Piotr

Orientuś

040,27

0

2

Marcjanek Maciej

Lurbel

044,57

0

3

Ciekański Mateusz

Azymut

051,53

0

4

Markowiak Sebastian

Orientuś

051,57

0

5

Łubis Michał

Azymut

052,56

0

6

Michalik Maciej

Orientuś

055,06

0

7

Szurgot Przemysław

ind.

058,36

0

8

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

058,53

0

9

Rzeńca Krzysztof

Orientuś

060,46

0

10

Ceranka Ireneusz

ind.

063,34

0

11

Marciniak Patryk

Azymut

066,06

0

12

Paszyński Józef

Orientuś

074,19

0

13

Chudzik Dominik

Orientuś

040,41

1

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Milczarek Ewa
Milczarek Jula
Milczarek Maja

ind.

100,59

0

2

Ewiak Alicja Marcjanek Filip

Orientuś

054,20

1

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Wlazeł Dawid

Metalowiec

068,55

1

2

Jachimski Patryk

Azymut

070,12

1

3

Jarosiński Michał
Kamiński Daniel

Metalowiec

061,45

4

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Magierska Zuzanna

Orientuś

032,40

0

2

Darowska Elżbieta   Sowik Klaudia

MDK

033,32

0

3

Morawski M
Morawski M

Orientuś

076,35

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Rzeńca Piotr

ind.

040,02

0

2

Wiśniewski Mateusz
Bodura Andrzej

Metalowiec

042,20

0

3

Świech Mateusz

Orientuś

046,23

0

4

Komisarczyk Piotr Górski Robert

Gimn 16

052,26

0

5

Siess Grzegorz

Azymut

053,08

0

6

Górkiewicz Bartek Bulak Damian

Gim 16

053,39

0

7

Szadowiak Wiktor

Gim 8

056,36

0

8

Krakowiak Maria
Krakowiak Aleksander

ind.

062,34

0

9

Szczepaniak Karol
Wielgosz Dominik
Szarwas Krystian
Rutkowski Damian

MDK

068,11

0

10

Kot Kacper

Gim 8

069,56

1

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Biniecka Małgorzata

Azymut

040,03

0

2

Kaczyk Klaudia

Azymut

042,26

0

3

Kaźmierczak Marzena

Orientuś

045,30

0

4

Banaś Agnieszka

Orientuś

047,16

0

5

Królik Kinga

Azymut

047,53

0

6

Filipowska Aleksandra

Orientuś

051,53

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Skrzypczak Kamil
Pietrucha Łukasz

ZSP 9

049,04

0

2

Wierciński Piotr

Metalowiec

062,48

0

3

Witczak Łukasz

Metalowiec

066,25

0

4

Bartoszewicz Michał

Metalowiec

078,46

0

5

Kobus Michał

Metalowiec

090,53

0

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2010 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600