Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

16.11.2019 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Gielec Zuzanna

Orientuś

052,09

0

2

Konc Katarzyna

Azymut Pabianice

055,14

0

3

Bieniecka Małgorzata

Azymut Pabianice

057,07

0

4

Bączek Małgorzata

WKS Wawel

057,31

0

5

Block Amelia

Orientuś

057,34

0

6

Słońska Zofia

WKS Wawel

067,08

0

7

Topór Magdalena

WKS Wawel

075,04

0

8

Adamczyk Ewa

Ind

099,25

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Słomczyński Ignacy

Ind

046,26

0

2

Łącki Łukasz

Góra Kalwaria

050,07

0

3

Pabich Tomasz

Azymut Pabianice

051,03

0

4

Gieras Adam

Ind

051,16

0

5

Zarzycki Piotr

Orientuś

052,55

0

6

Nowak Michał

Orientuś

052,56

0

7

Charuba Łukasz

Orientuś

053,57

0

8

Łubis Michał

Azymut Pabianice

054,53

0

9

Kempiński Piotr

Azymut Pabianice

056,41

0

10

Lendzion Grzegorz

Orientuś

060,39

0

11

Wdowiak Robert

RGR

062,42

0

12

Słomczyński Robert

Orientuś

065,42

0

13

Bek Michał

RGR

066,35

0

14

Ewiak- Paszyńska Alicja

Orientuś

066,52

0

15

Nowak Paweł

Orientuś

068,34

0

16

Michalak Marcin

KTR Bike Orient

069,50

0

17

Lendzion Zbigniew

Łódzkie Morsy

071,49

0

18

Sztranek Paweł

Azymut Pabianice

072,26

0

19

Adamczyk Jarosław

Ind

107,24

0

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Bek Pola

RGR

032,37

0

2

Kozuń Marika

Azymut Pabianice

034,31

0

3

Parafiniuk Hanna

Metalowiec

035,08

0

4

Łącka julia

Góra Kalwaria

041,16

0

5

Śmigielska Martyna

Metalowiec

042,36

0

6

Młynarczyk Kaja

Azymut Pabianice

047,10

0

7

Ziółkowska Nina

Metalowiec

050,30

0

8

Wierzbicka Karolina, Zdrojewska Weronika

Metalowiec

060,33

0

9

Berner Helena

Ind

070,22

0

10

Rawecka Hanna, Rawecka Marta

Orientuś

096,10

0

11

Lendzion Maciej, Lendzion Marcelina, Lendzion Marianna

Łódzkie Morsy

030,50

2

12

Śmigielska Weronika

Metalowiec

9981,00

NKL

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Rzenca Tomasz

Orientuś

024,37

0

2

Kowalczyk Mateusz

Metalowiec

037,20

0

3

Grzymkiewicz Mateusz

Orientuś

037,26

0

4

Bek Aleksander

RGR

039,44

0

5

Surowiecki Jakub

Azymut Pabianice

040,32

0

6

Dominiak Beniamin

RGR

041,16

0

7

Lendzion Maciej

Ind

041,56

0

8

Łubisz Łukasz

Azymut Pabianice

046,16

0

9

Gramsz Miłosz

Azymut Pabianice

048,23

0

10

Krawczyk Piotr

Azymut Pabianice

080,06

0

11

Robert Angiel

Metalowiec

084,49

0

12

Magdziarz- Dyło Jan

Orientuś

088,24

0

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Świerczewska Daria, Wojtczak-Luter Anna

Metalowiec

045,22

0

2

Donuniak Katarzyna

RGR

045,26

0

3

Kalisz Kaja

Azymut Pabianice

046,25

0

4

Roethel Alicja

Ind

049,59

0

5

Grochowalska Alicja

Azymut Pabianice

050,26

0

6

Rawecka Zofia

Orientuś

055,06

0

7

Nowak Magda

Orientuś

057,42

0

8

Nowak Hanna

Orientuś

061,40

0

9

Gielec Małgorzata

Orientuś

068,38

0

10

Słomczyńska Ewa

Orientuś

076,46

0

11

Szwajkowska Małgorzata, Szwajkowska Karolina, Szwajkowska Zuzanna

Ind

100,00

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Sztranek Maciej

Azymut Pabianice

034,49

0

2

Kempiński Franciszek

Azymut Pabianice

041,04

0

3

Rzenca Piotr

Orientuś

043,24

0

4

Wesołowski Oskar

Azymut Pabianice

043,28

0

5

Sieroń Karol

Azymut Pabianice

044,14

0

6

Raczyński Bogusz

RGR

044,55

0

7

Wierciński Piotr

Metalowiec

052,13

0

8

Siudek Konrad

Orientuś

053,17

0

9

Deszcz Michał

Metalowiec

054,19

0

10

Dobiesz Artur, Przybysz Kacper

Ind

056,18

0

11

Młynarczyk Maksymilian

Orientuś

059,25

0

12

Olasik Roman

Metalowiec

062,10

0

13

Tłokiński Adam

Metalowiec

063,02

0

14

Słomczyński Filip

Orientuś

064,24

0

15

Tłokiński Jakub

Metalowiec

064,33

0

16

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

065,24

0

17

Mazur Krzysztof

Azymut Pabianice

071,59

0

18

Eryl Marzena ? Marcin

Ind

121,15

2

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Doreń Wiktoria

Orientuś

044,21

0

2

Gielec Julia

Orientuś

045,29

0

3

Grzymkiewicz Liliana

Ind

045,51

0

4

Wisniewska Hanna

Orientuś

056,51

0

5

Pisarska Małgorzata, Pisarski Michał

SP 101

061,36

0

6

Wiatrowska Hanna

Ind

121,25

1

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Gąsiorowski Adam

Azymut Pabianice

046,48

0

2

Młynarczyk Piotr

Orientuś

050,20

0

3

Łącki Jakub

SP 9 Sieradz

052,20

0

4

Deredos Andrzej

Orientuś

060,03

0

5

Ziółkiewicz Krzysztof

Orientuś

060,06

0

6

Deszcz Stanislaw

Metalowiec

065,48

0

7

Gielec Artur

Orientuś

067,07

0

8

Witkowski Zbigniew

Ind

073,18

0

9

Leczycki Kacper, Banaszek Stanislaw, Banaszek Ignacy

FC Predators

078,35

0

10

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

089,36

0

11

Kunikowski Tomasz

Akademia Biegacza

073,41

1




    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |


| Menu |

© 2019 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600