ZAwody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

20.11.2010 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

 

ELITA KOBIET

 

0

-1

1

 Gwóźdź Ewa

Orientuś

047,44

0

2

 Łubis Michał

Azymut

049,37

0

3

 Biniecka Małgorzata

Azymut

052,05

0

4

 Pabich Maria

Azymut

052,47

0

5

 Ścieszko Natalia

Orientuś

052,54

0

6

 Stankiewicz Agata

Orientuś

054,53

0

7

 Majchrzak Marta

Azymut

054,58

0

8

 Reinhardt Anna

Orientuś

055,20

0

9

 Woźniak Jerzy

Azymut

055,20

0

10

 Chmielecka  Małgorzata

Orientuś

056,24

0

11

 Świech Wika

Orientuś

061,16

0

12

 Banaś Ola

Orientuś

064,40

0

13

 Siess Małgorzata

Azymut

088,00

0

14

 Kaźmierczak Aneta

IND

054,48

1

15

 Giełzak Sabina

Funexsports

055,43

1

16

 Hanuszkiewicz   Karolina

Orientuś

069,41

1

17

 Bartczak Natalia

Orientuś

065,11

2

18

 Gryzio Sylwia

Azymut

055,40

6

 

ELITA MĘŻCZYZN

 

0

-1

1

 Podziński Rafał

Orientuś

041,55

0

2

 Gryzio Łukasz

Azymut

046,44

0

3

 Student Kamil

Orientuś

047,00

0

4

 Chudzik Dominik

Orientuś

048,11

0

5

 Charuba Łukasz

Orientuś

049,07

0

6

 Pabich Mariusz

Azymut

050,27

0

7

 Jasiński Witek

IND

053,28

0

8

 Ciekański Mateusz

Azymut

055,13

0

9

 Chrustowicz Jakub

IND

057,59

0

10

 Górecki Daniel

IND

062,01

0

11

 Kordala Michał

Orientuś

064,54

0

12

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

074,40

0

13

 Szurgot Przemysław

IND

087,42

0

14

 Marcjanek Maciej

Lurbel Adventure

062,17

1

15

 Paszyński Józef

Orientuś

080,31

1

16

 Paszyński Piotr

Orientuś

046,16

2

17

 Markowiak Sebastian

Orientuś

054,25

2

18

 Ryminiecki Robert

AZS Łódź

082,06

7

 

ŁATWA KOBIET

 

0

-1

1

 Miecznikowska- Pisarska Małgorzata

SP 101

036,00

0

2

 Kubiak Natalia
 Lisek Magdalena
 Kalinowska Karolina

Orientuś

041,35

0

3

 Marcjanek Filip

IND

054,11

0

4

 Magierska Zuzia

Orientuś

021,30

3

5

 Joachimiak Martyna
 Nockowska Ola
 Juścikiewicz Nikol

Metalowiec

059,09

4

 

ŁATWA MĘŻCZYZN

 

0

0

1

 Pietek Jakub

Orientuś

034,26

0

2

 Horwat Radosław

Azymut

035,35

0

3

 Kalisiak Dawid

Azymut

038,03

0

4

 Gumola Grzegorz

Metalowiec

042,03

0

5

 Kubicki Michał

Orientuś

046,19

0

6

 Jurkowski Bartosz
 Kijewska Patrycja

SP 101

054,02

0

7

 Kwatek Jakub
 Kuriata Wiktor
 Jarosiński Michał

Metalowiec

102,00

1

 

ŚREDNIA KOBIET

 

0

-1

1

 Lech Zuzia
 Kapuścińska Agata

Orientuś

040,57

0

2

 Kurzawińska Elżbieta

IND

058,26

0

3

 Morawska Małgorzata

Orientuś

071,26

0

 

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

 

0

-1

1

 Pałka Szymon

Orientuś

036,07

0

2

 Wlazeł Dawid

Metalowiec

036,16

0

3

 Kisielewicz Jakub

Azymut

041,04

0

4

 Siess Grzegorz

Azymut

041,54

0

5

 Szadowiak Wiktor

Gim 8

042,33

0

6

 Łubis Piotr

Azymut

047,12

0

7

 Kot Kacper

Gim 8

048,40

0

8

 Pyszko Mateusz
 Pietrucha Łukasz
 Słoma Damian

ZSP 9

048,49

0

9

 Świech Mateusz

Orientuś

051,07

0

10

 Morawski Jakub

Azymut

056,20

0

11

 Gaszewski Łukasz

Orientuś

075,16

0

12

 Paprocka Róża

Azymut

078,13

0

13

 Jaksa Mateusz

Azymut

081,02

0

14

 Wichłacz Damian
 Pawelec Kamil

ZSP 9

095,01

0

15

 Morawski Mikołaj

Orientuś

049,26

1

 

TRUDNA KOBIET

 

0

-1

1

 Filipowska Ola

Orientuś

050,40

0

2

 Banaś Agnieszka

Orientuś

052,45

0

3

 Kaźmierczak Marzena

IND

053,45

0

4

 Królik Kinga

Azymut

054,38

0

5

 Horbaczewska Joanna

Orientuś

064,11

0

 

 TRUDNA MĘŻCZYZN

 

0

-1

1

 Rzeńca Krzysztof

Orientuś

048,17

0

2

 Wierciński Piotr

Metalowiec

070,43

0

3

 Skrzypczak Kamil

ZSP 9

075,20

0

4

 Frankowski Łukasz

IND

094,58

0

5

 Bartoszewicz Michał
 Wiśniewski Mateusz

I LO i XII LO

122,50

0

6

 Marciniak Patryk

Azymut

071,30

2

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2010 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600