ZAwody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

23.10.2010 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

 

ELITA KOBIET

 

0

-1

1

Pabich Maria

Azymut

043,36

0

2

Reinhardt Anna

Orientuś

048,28

0

3

Biniecka Małgorzata

Azymut

049,00

0

4

Ewiak Amelia

Orientuś

049,07

0

5

Banaś Ola

Orientuś

051,49

0

6

Białkowska Aneta

Orientuś

052,15

0

7

Natalia Ścieszko

Orientuś

052,56

0

8

Świech Wika

Orientuś

058,26

0

9

Hanuszkiewicz Karolina

Orientuś

058,55

0

10

Siess Małgorzata

Azymut

063,04

0

11

Chmielecka Małgorzata

Orientuś

067,57

0

12

Giełzak Sabina

ind.

107,16

0

13

Woźniak Jerzy

Azymut

057,03

1

14

Ludwisiak Jarosław

Azymut

064,24

0

 

ELITA MĘŻCZYZN

 

0

-1

1

Student Kamil

Orientuś

044,04

0

2

Pabich Mariusz

Azymut

045,24

0

3

Chudzik Dominik

Orientuś

045,35

0

4

Pabich Tomasz

Azymut

047,26

0

5

Ciekoński Mateusz

Azymut

054,27

0

6

Łubis Michał

Azymut

061,56

0

7

Bolanowski Jan

ind.

065,38

0

8

Michalik Maciek

Orientuś

068,33

0

9

Paszyński Józef

Orientuś

078,14

0

10

Kluska Wojciech

Skarmat Toruń

085,34

0

11

Szurgot Przemysław

IND

103,17

0

12

Kubiak Bartek

Orientuś

067,14

1

13

Jasiński Witek

ind.

047,27

2

14

Marciniak Patryk

Azymut

000,00

NKL

 

ŁATWA KOBIET

 

0

-1

1

Machnicka Klaudia
Kordala Małgorzata

ind.

033,54

0

2

Radomski Daniel
Kowalczyk Kamil
Radomska Katarzyna

Orientuś

038,22

0

3

Lasota Jakub
Mękarski Krzystof
Mękarska Marta

Orientuś

041,17

0

4

Piaskowska Jagoda
Harffa Katarzyna
Jabłońska Julia

Orientuś

041,31

0

5

Soluch Izabela

CykloManiak.pl

051,33

0

6

Chojnacka Magda
Urbańska Karina

SP 199

058,27

0

7

Aleksandrowicz Julia
Smużna Zuzanna
Kałuziak Sandra

ind.

064,45

0

8

Pukacz Justyna
Miecznikowska-Pisarska Małgorzata

Sp 101

068,29

0

9

Mansour Sofien
Strzopa Krzysztof
Radomska Aleksandra

Orientuś

034,32

1

10

Gajdowicz Pamela
Jankowska Oliwia
Mróz Elżbieta

gim 4

077,10

3

11

Lisek Magda
Kalinowska Karolina
Owczarek Klaudia

Orientuś

082,40

4

12

Kabzińska Michalina
Tylkowska Natalia
Kaczmarek Karolina

Gim 4

087,52

5

13

Kowalska Anna
Kubiak Natalia

Orientuś

091,18

5

 

ŁATWA MĘŻCZYZN

 

0

0

1

Płóciennik Konrad

Azymut

035,30

0

2

Kuriata Wiktor
Kwatek Kuba

SP 110

040,29

0

3

Karbowiak Piotr
Krawczyk Piotr
Krystian Świstek

ZSO Ostrów

044,53

0

4

Poteraj Artur

SP 199

046,40

0

5

Kalisiak Dawid

Azymut

051,13

0

6

Krawczyk Adam
Pluskota Jakub
Gutowski Kacper

Orientuś

056,46

0

7

Pietrzyk Jakub

Azymut

094,24

0

8

Kubicki Bartek
Bulzacki Mikołaj
Lisowska Paulina

I LO Łask

095,54

0

9

Wiśniewski Igor
Pawłowska Karolina

UKS Bzura

105,04

0

10

Skurka Sylwia
Grabowski Dariusz
Grzelak Łukasz

ZSO Ostrów

103,47

1

11

Siewierz Krystian
Kierszner Michał
Pietruszka Piotr

Gim 4

077,14

4

12

Pietek Jakub

Orientuś

000,00

NKL

 

ŚREDNIA KOBIET

 

0

-1

1

Kurzawińska Elżbieta

ind.

061,24

0

2

Morawska Małgorzata

Orientuś

069,15

0

3

Owczarek Beata
Szymańska Agnieszka

Gim 16

088,55

0

4

Waliszewska Kasia

Azymut

091,10

0

5

Gierżadowicz Agata
Patrycja Pieczyńska

Gim 16

107,36

0

6

Urbańska Justyna
Patrycja Adamczewska

Gim 16

077,50

5

 

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

 

0

-1

1

Rzeńca Krzysztof

Orientuś

032,05

0

2

Jeż Krzysztof

ind.

036,36

0

3

Pałka Szymon

Orientuś

038,02

0

4

Świech Mateusz

Orientuś

042,45

0

5

Zuchmański Przemek

Orientuś

045,33

0

6

Szadowiak Wiktor

Gim 8

047,35

0

7

Siess Grzegorz

Azymut

050,57

0

8

Kluska Rafał

Skarmat Toruń

062,53

0

9

Bulak Damian

Gim 16

066,59

0

10

Gaszewski Łukasz

Orientuś

069,10

0

11

Plentara Adrian
Bernacisko Kamil
Tatarek Paulina

Gim 4

116,30

0

12

Morawski Jakub

Azymut

066,54

1

13

Kot Kacper

Gim 8

084,15

1

14

Rutkowski Patryk
Pecyna Arek

Gim 16

097,90

1

15

Wojtczak Diter
Witczak Rafał

Gim 16

156,45

2

16

Dabroszek Paweł

Gim 33

076,56

6

17

Cholewiński Darek

Orientuś

080,50

6

18

Komisarczyk Piotr

Gim 16

092,56

6

19

Lentyński Piotr

Scholasticus

058,13

7

 

TRUDNA KOBIET

 

0

-1

1

Kaźmierczak Marzena

Orientuś

044,06

0

2

Banaś Agnieszka

Orientuś

044,40

0

3

Kordala Karolina

Orientuś

048,25

0

4

Królik Kinga

Azymut

054,11

0

5

Filipowska Ola

Orientuś

055,47

0

6

Horbaczewska Joanna

Orientuś

073,08

0

7

Wiatrowska Hanna

Gim 16

078,28

0

8

Kaczyk Klaudia

Azymut

085,16

0

9

Lech Zuzanna

Orientuś

057,47

1

 

TRUDNA MĘŻCZYZN

 

0

-1

1

Skrzypczak Kamil

ZSP 9

067,05

0

2

Witczak Łukasz

XII LO

073,18

0

3

Bartoszewicz Michał

I LO

081,07

0

4

Czarniecki Ernest
Sikorski Adam

LO PŁ

087,15

0

5

Kobus Michał

XII LO

095,06

0

6

Wiatrowska Aleksandra
Krupiński Michał

118,07

0

7

Gałgasińska Małgorzata
Frankowski Łukasz

0

131,47

0

8

Wiśniewski Mateusz

XII LO

146,14

0

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2010 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600