Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

09.04.2011 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Siess Małgorzata

Azymut

047,05

0

2

Ścieszko Natalia

Orientuś

048,04

0

3

Bartczak Natalia

0

050,04

0

4

Chmielecka Małgorzata

Orientuś

050,46

0

5

Białkowska Aneta

Orientuś

051,44

0

6

Biniecka Małgorzata

Azymut

051,46

0

7

Woźniak Jerzy

Azymut

055,04

0

8

Świech Wiktoria

Orientuś

055,49

0

9

Banaś Ola

Orientuś

056,41

0

10

Reinhardt Anna

Orientuś

056,46

0

11

Hanuszkiewicz Karolina

Orientuś

057,13

0

12

Kozioł Dagmara

IND

057,57

0

13

Berecz Eva

0

082,37

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Charuba Łukasz

Orientuś

040,22

0

2

Marcianek Maciej

IND

043,25

0

3

Gryzio Łukasz

Azymut

043,45

0

4

Student Kamil

Orientuś

046,12

0

5

Ciekański Mateusz

Azymut

048,54

0

6

Kordala Michał

0

049,37

0

7

Pałka Szymon

Orientuś

049,45

0

8

Niedźwiedziński Rafał

IND

051,17

0

9

Rzeńca Krzysztof

Orientuś

051,58

0

10

Stolarczyk Wojciech

IND

054,02

0

11

Marciniak Patryk

Azymut

054,52

0

12

Łubis Michał

Azymut

055,38

0

13

Michalik Maciej

Orientuś

055,57

0

14

Markowiak Sebastian

IND

056,18

0

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Połońska Oliwia
Połońska Amelia

STO 1

032,15

0

2

Klik Basia
Strzałka Agnieszka

SP 34

036,57

0

3

Olczyk Julia
Jagielska Zuzanna
Marcinkowska Magdalena
Korżyk Dorota

Orientuś

038,13

0

4

Wochniak Ola
Kubiak Natalia

gim 33

039,44

0

5

Proga Agnieszka

Orientuś

043,45

0

6

Kalinowska Karolina
Hałęza Zofia

Orientuś

054,12

0

7

Wirowska Karolina
Wirowski Wojciech

Orientuś

054,33

0

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Płóciennik Konrad

Azymut

033,03

0

2

Rzeńca Piotr
Dróżdż Max
Szeliga Mateusz

Orientuś

034,21

0

3

Ubfal Maciej

Orientuś

038,30

0

4

Szulc Krzysztof
Proga Katarzyna

Orientuś

043,23

0

5

Wirowski Artur
Wirowski Michał

Orientuś

044,00

0

6

Kowalczyk Mateusz

gim. 1 Koluszki

044,59

0

7

Janowski Adam

gim 1 Koluszki

045,54

0

8

Kalisiak Dawid

Azymut

047,55

0

9

Kurcinski Szymon

Metalowiec

053,03

0

10

Tokiński Jakub

Metalowiec

152,30

0

11

Jaksa Mateusz

Azymut

039,39

1

12

Michalski Jakub
Jarosiński Michał

Metalowiec

051,48

3

13

Wilk Łukasz

Metalowiec

057,34

5

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Lech Zuzia
Filipowska Ola

0

041,41

0

2

Wachowicz Julia

Azymut

061,27

0

3

Grzanka Ewelina

Azymut

061,49

0

4

Morawska Małgorzata

Orientuś

062,59

0

5

Kurzawińska Elżbieta

IND

089,00

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Siess Grzegorz

Azymut

040,07

0

2

Pietek Jakub

Orientuś

041,02

0

3

Górski Piotr
Komisarczyk Robert

Gim 16

041,55

0

4

Zuchmański Przemek

Orientuś

043,48

0

5

Zaręba Julia
Magierska Zuzanna

Orientuś

045,41

0

6

Szadowiak Wiktor

IND

046,58

0

7

Wlazeł Dawid

Metalowiec

049,11

0

8

Kot Kacper

IND

052,30

0

9

Świech Mateusz

Orientuś

054,20

0

10

Gaszewski Łukasz

Orientuś

054,40

0

11

Warchoł Michał

Gim 1 Koluszki

057,36

0

12

Cholewiński Dariusz

0

061,10

0

13

Szcześniak Marcin

IND

068,37

0

14

Majewski Maciej

Orientuś

071,58

0

15

Sych Tomasz
Mroczek Kamil

Gim Wiączyń Dolny

072,30

0

16

Majewska Maria

Orientuś

082,23

0

17

Kosma Dorota
Patora Damian

ZSP nr 6

092,12

0

18

Rzeszka Sławomir
Kępka Jakub

Gim Wiączyń Dolny

092,20

0

19

Grądzki Maciej
Grądzki Krzysztof

Azymut

093,19

0

20

Marciniak Krystian

Azymut

095,18

0

21

Grzegorczyk Piotr
Kruk Hubert
Domański Adam
Jędrzejczak Antek

STO 1

107,47

4

22

Morawski Jakub

Azymut

059,03

10

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Królik Kinga

Azymut

041,34

0

2

Kaźmierczak Marzena

Orientuś

043,58

0

3

Kordala Małgorzata

Orientuś

053,10

0

4

Perenc Izabela

Metalowiec

073,39

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Witczak Łukasz

Metalowiec

051,57

0

2

Paszyński Józef

0

052,00

0

3

Kolanowski Mariusz

Metalowiec

054,13

0

4

Skrzypczak Kamil
Skrzypczak Robert

ZSP 9

055,23

0

5

Wiśniewski Mateusz

Metalowiec

060,05

0

6

Wierciński Piotr

Metalowiec

061,24

0

7

Michalak Adrian

ZSP 9

063,49

0

8

Krawczyk Piotr
Świstek Krystian
Grabowski Dariusz

ZSO Ostrów

065,48

0

9

Perenc Dariusz

Metalowiec

085,45

0

10

Kobus Michał

Metalowiec

093,58

0

11

Bartoszewicz Michał

Metalowiec

096,24

0

12

Cuper Małgorzata
Konwerski Maciej
Waszczuk Mariusz

0

107,53

0

13

Karbowiak Piotr
Broziński Damian
Grzelak Łukasz

ZSO Ostrów

108,00

3

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2011 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600