Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

10.03.2012 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Giełzak Sabina

IND

053,59

0

2

Białkowska Aneta

Orientuś

054,44

0

3

Berecz Eva

IND

060,30

0

4

Ewiak Natalia

IND

060,39

0

5

Banaś Agnieszka

IND

064,30

0

6

Hanuszkiewicz Karolina

IND

064,39

0

7

Kaźmierczak Aneta

Orientuś

076,55

0

8

Magierska Zuzanna

Orientuś

077,37

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Gryzio Łukasz

Azymut

038,16

0

2

Charuba Łukasz

Orientuś

041,05

0

3

Pabich Mariusz

Azymut

041,33

0

4

Student Kamil

Orientuś

041,42

0

5

Ciekański Mateusz

Azymut

045,26

0

6

Zieliński Jakub

Orientuś

045,38

0

7

Ryminiecki Robert

Orientuś

045,53

0

8

Niedzwiedziński Rafał

IND

052,08

0

9

Popławski Piotr

Orientuś

054,55

0

10

Szurgot Przemysław

IND

062,46

0

11

Zajęczkowski Mikołaj

Orientuś

071,43

0

12

Kolanowski Mariusz

Metalowiec

091,43

0

13

XXX XXX

XXX

042,11

1

14

Marciniak Patryk

Azymut

064,08

4

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Block Amelia

Orientuś

030,28

0

2

Kubiak Weronika

SP 139

031,30

0

3

Bojara Aleksandra
Szczepaniak Gabriela
Pietranik Paulina

Metalowiec

037,55

0

4

Domagała Natalia
Gorczyńska Martyna

Metalowiec

038,25

0

5

Kluch Klaudia

SP. 101

039,04

0

6

Krzciuk Karolina

SP 139

044,29

0

7

Kwiek Barbara
Susdorf Magdalena

IND

051,38

0

8

Frydrych Mikołaj
Frydrych Bartłomiej

IND

052,14

0

9

Fuks Natalia

Azymut

062,23

0

10

Raczyńska Olga
Mamos Magda
Fornalek Julia

Metalowiec

040,39

1

11

Block Małgorzata

Orientuś

081,03

1

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Bartos Grzegorz

Orjentuś

031,17

0

2

Pietek Michał

IND

032,55

0

3

Jurkowski Bartosz

SP 101

034,12

0

4

Kurciński Szymon

Metalowiec

036,47

0

5

Andrzejczak Maciej

Azymut

039,22

0

6

Bartos Zbigniew

Orjętóś

041,32

0

7

Kwatek Jakub
Nowicki Jakub

Metalowiec

042,57

0

8

Tłokiński Jakub

Metalowiec

049,09

0

9

Lech Radowsław

Metalowiec

055,00

0

10

Kudyba Patryk
Pałęcka Katarzyna
Olejnik Marek

IND

058,29

0

11

Kuriata Wiktor

Metalowiec

062,19

0

12

Wolski Igor

Azymut

064,54

0

13

Fajkowski Konrad
Dylak Bartosz

SP 139

070,52

0

14

Karasiak Krzysztof
Bartczak Emil

SP. 101

073,04

0

15

Abma Kacper
Hurnik Stanisław

SP 139

054,54

1

16

Gałkiewicz Eryk
Dytkiewicz Konrad
Szustak Kamil

SP 139

101,01

3

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Kośka Kinga
Świstak Marcelina
Urbańska Marta
Lewandowska Aleksandra

XXIX LO

043,22

0

2

Chudzik Anna

Orientuś

046,11

0

3

Miecznikowska- Pisarska Małgorzata

SP 101

047,28

0

4

Morawska Małgorzata

Orientuś

062,40

0

5

Kurzawińska Elżbieta

IND

075,38

0

6

Gostyńska Karolina
Kubicka Paulina

SP. 58

123,30

0

7

Kubiak Natalia
Kalinowska Karolina

GIM 33

044,10

1

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Kozłowicz Bogusław

IND

035,42

0

2

Wlazeł Dawid

Metalowiec

036,55

0

3

Pietek Jakub

Orientuś

037,08

0

4

Kisielewicz Jakub

Azymut

037,27

0

5

Rzeńca Piotr

Orientuś

039,30

0

6

Morawski Jakub

Azymut

041,36

0

7

Ubfal Maciej

Orientuś

044,35

0

8

Jaksa Mateusz

Azymut

057,27

0

9

Chudzik Jakub

Orientuś

070,43

0

10

Kozłowski Maksymilian

GIM Kwiatkowice

081,33

0

11

Kalisiak Dawid

Azymut

066,43

1

12

Żurkowski Janusz

IND

128,28

1

13

Żurawik Marcin
Nowak Bartek

GIM 33

066,20

2

14

Cholewiński Dariusz

Orientuś

074,44

6

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Siess Małgorzata

Azymut

046,44

0

2

Kaźmierczak Marzena

Orientuś

049,31

0

3

Królik Kinga

Azymut

053,26

0

4

Jaśkiewicz Magdalena

Azymut

054,34

0

5

Filipowska Aleksandra

Orientuś

059,30

0

6

Banaś Aleksandra

IND

062,02

0

7

Lech Zuzanna

Orientuś

066,19

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Pałka Szymon

Orientuś

049,15

0

2

Zuchmański Przemysław

Orientuś

052,38

0

3

Frankowski Łukasz

IND

053,31

0

4

Paszyński Józef

Orientuś

054,28

0

5

Wierciński Piotr

Metalowiec

055,22

0

6

YYYY YYYY

ZZZZ

055,58

0

7

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

056,55

0

8

Świech Mateusz

Orientuś

057,55

0

9

Andrzejczak Rafał

Korona Pabianice

058,15

0

10

Siess Grzegorz

Azymut

058,33

0

11

Szadowiak Wiktor

IND

078,36

0

12

Rzeńca Piotr

Orientuś

065,51

4

13

Dąbrowski Kamil
Kostrzewski Patryk
Kędziora Sebastian

ZSP nr 9

132,30

6

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2012 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600