Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

02.02.2019 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Olejnik Agata

Orientuś

051,05

0

2

Fortuniak Weronika

Orientuś

083,07

0

3

Adamczyk Ewa

ind.

113,41

0

4

Gielec Zuzanna

Orientuś

083,56

1

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Charuba Łukasz

Orientuś

049,04

0

2

Kalisiak Dawid

Azymut

052,27

0

3

Zarzycki Piotr

ITORIENT

055,02

0

4

Łubis Michał.

Azymut

058,13

0

5

Nowak Michał

Orientuś

066,49

0

6

Ledzion Grzegorz

Orientuś

067,22

0

7

Słomczyński Ignacy

Orientuś

067,29

0

8

Bek Michał

RGR

068,03

0

9

Bartos Zbigniew

Orientuś

068,37

0

10

Nowak Paweł

Orientuś

068,45

0

11

Deredos Bruno

Orientuś

068,57

0

12

Słomczyński Robert

Orientuś

080,52

0

13

Sztranek Paweł

Azymut

087,33

0

14

Adamczyk Jarosław

ind.

100,17

0

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Komorowska Marta

Orientuś

028,40

0

2

Parafiniuk Hanna

Metalowiec

034,40

0

3

Witkowska Agata

SP. 202

038,42

0

4

Miko Julia

RGR

046,27

0

5

Grabarczyk Klaudia
Przybylska Gabrysia
Pisarska Małgorzata

SP. 101

051,35

0

6

Kosztowna Zuzanna

SP. 101

055,19

0

7

Śmigielska Martyna

Metalowiec

085,30

0

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Zabuski Jakub
Kowalczyk Mateusz

Metalowiec

025,07

0

2

Bartos Ryszard

Orientuś

028,36

0

3

Kowalczyk Mateusz

Metalowiec

032,00

0

4

Ziółkiewicz Jan

Orientuś

032,44

0

5

Śmigielski Artur

Metalowiec

037,47

0

6

Słomczyński Filip

Orientuś

038,36

0

7

Tomaszewski Aleks
Kroszczyński Michał

Metalowiec

044,05

0

8

Ledzion Zbigniew

MORSY ŁÓDŹ

046,56

0

9

Bek Olek

RGR

047,51

0

10

Ciupa Wojciech

Orientuś

048,30

0

11

Dominiak Beniamin

TIGERS TEAM

048,52

0

12

Górtatowski Jakub
Kosztowny Maks

SP. 101

051,29

0

13

Trepczyńska Hanna

Orientuś

099,59

0

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Gielec Julia

Orientuś

051,58

0

2

Nowak Magdalena

Orientuś

067,23

0

3

Kurzawińska Elżbieta

18 LO

106,12

0

4

Morawska Małgorzata

SP. 139

110,11

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Ziółkiewicz Krzysztof

Orientuś

038,52

0

2

Bartos Maciej

Orientuś

048,00

0

3

Worpus Sławomir

ind.

053,15

0

4

Worpus Kamil

ind.

056,15

0

5

Przybyła Wiktor
Dudek Filip
Białecki Patryk

ZSP 9

060,41

0

6

Owczarczak Michał
Matczak Wojciech

SP. 101

061,31

0

7

Ciupa Jan

Orientuś

063,32

0

8

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

063,32

0

9

Brzeziński Krzysztof
Hofman Piotr

ind

067,22

0

10

Młynarczyk Maksymilian

Orientuś

071,12

0

11

Trepczyński Franciszek

Orientuś

087,02

0

12

Deszcz Stanisław

Metalowiec

062,50

3

13

Zabuski Jakub

Metalowiec

99997,00

NKL

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Sztranek Iwona

Azymut

060,18

0

2

Deredos Nina

Orientuś

097,15

0

3

Wiatrowska Hanna

ind

120,18

0

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Wierciński Piotr

Metalowiec

067,11

0

2

Gielec Artur

Orientuś

072,24

0

3

Paszyński Józef

Orientuś

075,15

0

4

Lisiak Adam

Orientuś

079,16

0

5

Lisiak Paweł

Orientuś

085,36

0

6

Sztranek Paweł

Orientuś

#ARG!

0




    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
|ORIENTERING |
|Ośrodek Edukacji Ekologicznej |


| Menu |

© 2019 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600