Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

14.01.2012 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Biniecka Małgorzata

Azymut

052,00

0

2

Ścieszko Natalia

Orientuś

053,35

0

3

Bartczak Natalia

Orientuś

053,48

0

4

Świech Wiktoria

Orientuś

071,19

0

5

Stankiewicz Agata

Orientuś

050,16

1

6

Białkowska Aneta

Orientuś

053,09

1

7

Siess Małgorzata

Azymut

062,15

1

8

Banaś Agnieszka

Orientuś

068,13

1

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Gryzio Łukasz

Azymut

044,04

0

2

Pabich Tomasz

Azymut

047,57

0

3

Pabich Maria

Azymut

049,58

0

4

Pabich Mariusz

Azymut

052,12

0

5

Ciekański Mateusz

Azymut

054,05

0

6

Łubis Michał

Azymut

055,07

0

7

Lewandowski Krzysztof

Orientuś

066,24

0

8

Paszyński Józef

Orientuś

070,41

0

9

Szurgot Przemysław

IND

074,16

0

10

Niedzwiedziński Rafał

IND

053,07

1

11

Tosik Witold

Azymut

057,32

1

12

Marciniak Patryk

Azymut

075,29

10

ŁATWA KOBIET

0

-1

1

Domagała Natalia

Metalowiec

126,13

6

2

Gorzela Edyta

Azymut

040,00

NKL

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Bartos Zbigniew
Bartos Grzegorz

SP. 79

039,36

0

2

Lech Radosław

Metalowiec

053,59

0

3

Horwat Adam

Azymut

060,48

0

4

Kurciński Szymon

Metalowiec

075,15

0

5

Jurkowski Bartosz

SP. 101

078,41

0

6

Konieczko Kasper

Metalowiec

043,33

7

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Kurzawińska Elżbieta

IND

050,48

0

2

Gostyńska Karolina
Kubicka Agata
Kubicka Paulina

ZSPS nr 6

074,13

0

3

Miecznikowska-Pisarska Małgorzata

SP. 101

086,33

0

4

Kośka Kinga
Dziewór Małgorzata

XXIX LO

082,43

1

5

Żak Natalia

GIM. 29

102,03

5

6

Wiecha Dominika

GIM. 29

103,03

5

7

Bagińska Bogna

Azymut

001,00

NKL

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Morawski Jakub

Azymut

044,36

0

2

Kisielewicz Jakub

Azymut

046,59

0

3

Kalisiak Dawid

Azymut

051,10

0

4

Horwat Radosław

Azymut

062,55

0

5

Wlazeł Dawid

Metalowiec

069,47

0

6

Rzeńca Piotr (Junior)

Orientuś

072,43

0

7

Komisarczyk Piotr
Kowalczyk Adrian

IND

073,01

0

8

Niewola Aleksander

SP. 114

089,00

0

9

Mordałka Mariusz

IND

092,34

0

10

Pietek Jakub

Orientuś

001,00

NKL

11

Mordaka Filip

SP. 114

039,20

NKL

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Królik Kinga

Azymut

046,32

0

2

Jaśkiewicz Magdalena

Azymut

056,34

0

3

Filipowska Aleksandra

Orientuś

070,14

0

4

Lech Zuzanna

Orientuś

078,14

1

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Rzeńca Krzysztof

Orientuś

038,48

0

2

Kolanowski Mariusz

Metalowiec

044,48

0

3

Pałka Szymon

Orientuś

046,51

0

4

Zuchmański Przemysław

Orientuś

048,27

0

5

Siess Grzegorz

Azymut

051,21

0

6

Wierciński Piotr

Metalowiec

061,50

0

7

Świech Mateusz

Orientuś

062,16

0

8

Rzeńca Piotr

IND

072,26

0

9

Bartoszewicz Michał

Metalowiec

075,01

0

10

Grabka Łukasz
Frankowski Łukasz

IND

076,25

0

11

Mazurek Krzysztof

Metalowiec

078,06

0

12

Wiśniewski Mateusz

Metalowiec

078,32

0

13

Gąsiorek Karol
Michaś Bartłomiej
Mikołajczyk Dominik

ZSP 9

122,01

0

14

Witczak Łukasz

Metalowiec

060,53

1

15

Szadowiak Wiktor

GIM. 8

099,50

1

16

Badura Andrzej
Cegliński Piotr

XII LO

092,54

4

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2012 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600