Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację w lesie łagiewnickim

08.01.2011 r wyniki :

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Brak PK

ELITA KOBIET

0

-1

1

Gwóźdź Ewa

Orientuś

038,55

0

2

Ewiak Natalka

ind.

039,59

0

3

Bartczak Natalia

Orientuś

042,39

0

4

Reinhardt Anna

Orientuś

042,40

0

5

Biniecka Gosia

Azymut Pabianice

044,11

0

6

Ścieszko Natalia

Orientuś

044,59

0

7

Białkowska Aneta

Orientuś

045,58

0

8

Stankiewicz Agata

Orientuś

048,00

0

9

Chmielecka Gosia

Orientuś

049,42

0

10

Banaś Ola

Orientuś

050,02

0

11

Kaźmierczak Aneta

Orientuś

050,57

0

12

Hanuszkiewicz Karolina

Orientuś

051,45

0

13

Świech Wiktoria

Orientuś

052,09

0

ELITA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Paszyński Piotr

Orientuś

040,47

0

2

Charuba Łukaż

ind.

043,26

0

3

Student Kamil

Orientuś

043,55

0

4

Rzeńca Krzystof

Orientuś

044,12

0

5

Chmielecki Piotr

Orientuś

045,06

0

6

Podziński Rafał

Orientuś

046,15

0

7

Chudzik Dominik

Orientuś

048,07

0

8

Markowsiak Sebastian

Orientuś

052,02

0

9

Michalik Maciej

Orientuś

052,05

0

10

Kordala Michał

Orientuś

063,55

0

11

Zimniak Piotr

XVIII LO

080,37

0

12

Lewandowski Krzystof

Orientuś

055,45

1

ŁATWA KOBIET

0

-1

ŁATWA MĘŻCZYZN

0

0

1

Rutkowski Damian
Wielgosz Dominik
Krystian Szarwas

MDK na Zawiszy

056,30

0

2

Jarosiński Michał

Metalowiec

033,49

1

ŚREDNIA KOBIET

0

-1

1

Magierska Zuzanna

Orientuś

030,44

0

2

Kurzawińska Elżbieta

ind.

047,10

0

3

Cały Ada
Darowska Ela
Sowik Klaudia

MDK na Zawiszy

054,37

0

ŚREDNIA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Górski Robert
Komisarczyk Piotr

Gim 16

034,13

0

2

Zuchmański Przemek

Orientuś

037,31

0

3

Wojtczak Ditert
Witczak Rafał

Gim 16

042,21

0

4

Stefaniak Sebastian

Metalowiec

043,05

0

5

Siess Grzegorz

Azymut Pabianice

046,41

0

6

Pietek Jakub

Orientuś

######

NKL

TRUDNA KOBIET

0

-1

1

Kaczyk Klaudia

Azymut Pabianice

033,48

0

2

Kaźmierczak Marzena

Orientuś

037,44

0

3

Banaś Agnieszka

Orientuś

038,02

0

4

Królik Kinga

Azymut Pabianice

038,54

0

5

Horbaczewska Joanna

Orientuś

051,05

0

6

Wiatrowska Hanna

Gim 16

053,49

0

7

Różycka Agnieszka

XVIII LO

######

NKL

TRUDNA MĘŻCZYZN

0

-1

1

Skrzypczak Kamil
Jochman Daniel

ZSP 9 Łódź

046,09

0

2

Pałka Szymon

Orientuś

050,33

0

3

Witczak Łukasz

Metalowiec

053,15

0

4

Wierciński Piotr

Metalowiec

055,05

0

5

Mazurek Krzystof

Metalowiec

056,47

0

6

Hankiewicz Marcin

ind.

056,48

0

7

Bartoszewicz Michał

Metalowiec

058,50

0

8

Wiatrowska XXX
Krupiński XXX

ind

062,05

0

9

Wiśniewski Mateusz

Metalowiec

065,14

0

10

Frankowski Łukasz

ind

065,28

0

11

Świątek Łukasz
Mękarski Rafał
Samantha Szumilas

XVIII LO

115,05

0

    Informacje :
  • Czesław Bolanowski – sędzia główny, tel.: 42 657 – 11 – 70 , 600 – 164 – 012
  • Andrzej Gruszczyński – organizator, tel.: 42 655 – 06 – 00, 509 – 402 – 042
  • TVP3 – ŁÓDŹ telegazeta str. 232

INTERNET
| www.orienteering.xt.pl |
| www.eko.edu.lodz.pl |




| Menu |

© 2011 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600