ZAPRASZAMY: DZIECI (od 2 do 4 lat) i ich opiekunów

ZAJĘCIA

 • ogólnorozwojowe
 • muzyczne
 • zabawy muzyczno - ruchowe
 • gry
 • język angielski

  Zapraszamy na zajęcia do Klubu Elfów:


  Klub Elfów


  Klub Elfów
  zaprasza
  DZIECI W WIEKU 2-4 LAT
  wraz z opiekunami na
  ZAJĘCIA ROZWOJOWO-EDUKACYJNE

  Zajęcia będą się odbywały w dwóch grupach w następujących godzinach:
  Grupa I 9.15-10.15
  Grupa II 10.45.11.45

  SPOTKANIE ORGANIZACYJNE - 6 września 2017 (środa), godz.11 00

  ZAJĘCIA PROWADZĄ


  mgr Dorota Mikołajewska


  Patrycja Maciejewska

  mgr Karolina Lutczyn-Friedek

  mgr Agnieszka Graczyk  ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SALACH 34 I 35 NA III PIĘTRZE  Serdecznie zapraszamy!


  Tak się bawimy

  W dniu 16 czerwca 2016 r.

  Akademia Elfa odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia Akademii Elfa. Z tej okazji nasi najmłodsi uczestnicy brali udział w zabawach muzycznych i plastycznych, przygotowanych przez nauczycielki. Nie mogło zabraknąć malowania buziek
  | zobacz więcej |


  NIECH ŻYJE BAL!

  BAL KARNAWAŁOWY ELFY 2016 1 lutego w Klubie Elfów odbył się wielki Bal Karnawałowy. Nie zabrakło kolorowych zwierzątek, wróżek, strażaków i księżniczek. Bawiliśmy się wspólnie przy znanych i lubianych utworach muzycznych. Mieliśmy także okazję pomalować sobie buzię i zaprezentować
  | zobacz więcej |
  KRASNALE I ELFY W BAŚNIOWEJ KAWIARENCE
  18 listopada najmłodsi uczestnicy naszych zajęć, czyli Krasnale i Elfy z CZP nr 1 wraz z opiekunami po raz pierwszy wspólnie wybrali się do Baśniowej Kawiarenki, aby obejrzeć przedstawienie pod tytułem "Calineczka " wg H. Ch. Andersena. Podczas spektaklu dzieci poznały historię dziewczynki o niewielkim wzroście i wielkim sercu. Przedstawienie bardzo przypadło do gustu naszym maluchom ponieważ było wzbogacone o wiele pogodnych piosenek, nie brakowało też elementów komicznych oraz zabawnych postaci zwierząt. A na koniec miły akcent, tak lubiany przez dzieci ciasteczka i kompocik.

  KRASNALE I ELFY W BAŚNIOWEJ KAWIARENCE KRASNALE I ELFY W BAŚNIOWEJ KAWIARENCE
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )  Bal Karnawałowy
  24 lutego odbył się Wielki Bal Karnawałowy w Klubie Elfów. Wspólnych zabaw z rodzicami i wychowawcami nie było końca. Dzieci w pięknych karnawałowych przebraniach i makijażach bawiły przy dźwiękach znanych muzycznych przebojów dziecięcych. Wszyscy bawiliśmy się doskonale, nie możemy doczekać się kolejnej wspólnej imprezy.

  Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )

  Bale Mikołajkowe

  Bale Mikołajkowe 2014 5 grudnia 2014 uczestnicy Klubu Elfa wszystkich naszych pracowni: plastycznej, tanecznej, teatralnej, muzycznej, języka angielskiego oraz świetlicy spotkali się na tegorocznym Balu Mikołajkowym. W świat magicznej zabawy mikołakowej wprowadziła nas
  | zobacz więcej |


  Mali absolwenci Akademii Elfa

  Mali absolwenci Akademii Elfa 11 czerwca w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, nasi najmłodsi uczestnicy zajęć - dzieci z Akademii Elfów w wieku od 2 do 5 roku życia, uroczyście zakończyły swój pierwszy rok zajęć. Przez kilka ostatnich miesięcy pilnie uczyły się podstawowych zasad pracy w grupie
  | zobacz więcej |


  Ogrody Sztuki

  Ogrody Sztuki 6 maja 2014 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lesie Łagiewnickim - Filii Centrum Zajęć nr 1 W Łodzi, odbyła się kolejna edycja Ogrodów Sztuki w ramach Festiwalu Sztuki Małego Dziecka. We wszystkich warsztatach aktywnie uczestniczyła grupa Klubu Elfów.
  | zobacz więcej |
  Ostatki dla najmłodszych
  28 lutego w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 miał miejsce wielki integracyjny Bal Karnawałowy dla najmłodszych uczestników naszych zajęć - dzieci z Klubu Elfów oraz Krasnali z Ogródka Jordanowskiego.
  Wspólnych zabaw z rodzicami i wychowawcami nie było końca. Największą atrakcją tego balu było zamykanie dzieci w bańkach mydlanych. Bal poprowadził instruktor zajęć cyrkowych- Rafał Mikołajewski. Wszyscy bawiliśmy się doskonale, nie możemy doczekać się kolejnej wspólnej imprezy.

  Ostatki dla najmłodszych Ostatki dla najmłodszych
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )  Morskie opowieści

  25 lutego miało miejsce spotkanie dzieci z najmłodszej grupy Przedszkola Miejskiego nr 28 z naszymi Elfami. W klimacie morskich opowieści dzieci wybrały się w magiczną, pełną przygód podróż. Dzieci miały również okazję poznać rodzaje lalek teatralnych oraz zabaczyć przedstawienie pt. "Historia pewnej łyżeczki".

  Bawiliśy się świetnie i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

  Morskie opowieści Morskie opowieści
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )  Elfy w Przedszkolu Miejskim nr 28

  11 lutego 2014 roku grupa Elfów wraz z rodzicami odwiedziła Przedszkole Miejskie nr 28 przy ul. Racjonalizotorów. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję zobaczyć przedszkole "od środka" oraz wraz z nieco starszymi kolegami - z najmłodszej grupy przedszkolnej, wziąć udział w warsztatach muzyczno-plastycznych.

  Dla naszych Elfów była to bardzo ważna wizyta gdyż był to pierwszy krok w stronę nowego etapu, którym będzie właśnie przedszkole.

  Elfy w Przedszkolu Miejskim nr 28 Elfy w Przedszkolu Miejskim nr 28
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )  Ratownicy medyczni

  Dnia 08.11.2013 „Elfiki „ odwiedzili ratownicy medyczni ze Szkoły Policealnej Nr 2 im. M. Curie Skłodowskiej, którzy pokazali naszym milusińskim jak udzielać pierwszej pomocy.

  Ratownicy medyczni Ratownicy medyczni
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )  Spotkanie z książką

  Dnia 18.10.2013 roku nasze „Elfiki wzieły udział w zajęciach pt.”Spotkanie z książką”, które odbyło się w Bibliotece Miejskiej nr 6.

  Spotkanie z książką Spotkanie z książką
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )  Jesienny Turniej Bajkowych Strof


  Elfy 23 października nasi najmłodszi uczestnicy zajęć z Klubu Elfy - Ada Nowak i Agnieszka Duda oraz nieco starszy elf Mikołaj Mikołajewski, wzięli udział w 5 edycji Jesiennego Turnieju Bajkowych Strof w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu w dwóch kategoriach
  | zobacz więcej |
  Bal Karnawałowy Elfów

  25 stycznia 2013 r najmłodszi uczestniczy naszych zajęć - Elfy, wraz z rodzicami i opiekunami bawiły się na Balu Karnawałowym.
  Zabaw i tańców nie było końca! Oprócz pięknych księżniczek,wróżek, dzielnych rycerzy, strażaków i dzikich zwierząt na naszym balu nie zabrakło prawdziwych gwiazd - wystąpiły najmłodsze uczestniczki grupy Łódzkich Mażoretek "Fame" oraz nasz cyrkowiec Eduardo.

  Bal Karnawałowy Elfów Bal Karnawałowy Elfów
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )


  Bal Mikołajkowy


  7 grudnia 2012r naszych najmłodszych uczestników zajęć - dzieci z Klubu Elfów odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami i panią Zimą. Dzieci wraz z rodzicami bawiły się przy muzyce i animacjach, zapraszając śpiewem Mikołaja, który bardzo cierpliwie obdarował nas pięknymi prezentami. 
  Bal Mikołajkowy 2012 Bal Mikołajkowy 2012
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )

  Urwisowo Na łodzkim portalu informacyjno - edukacyjno - rozrywkowym ukazał się artykułu
  o naszych Elfach      POLECAMY >>
  Elfy bal

   Bal Elfów

  16 lutego nasi najmłodsi uczestnicy zajęć - Elfy miały swój Bal Karnawałowy.
  W tym wyjątkowym dniu dzieci zamieniły się w przepiękne kolorowe postacie z bajek.
  Naszą zabawę urozmaicił występ  Dziecięcej Grupy Cyrkowej Circus Eduardo pod przewodnictwem Rafała Mikołajewskiego.
  Nie zabrakło również zabaw i tańców dla rodziców, którzy zakończyli bal wspólnym tańcem żab i bocianów.
  Wszyscy bawiliśmy się znakomicie i już nie możemy doczekać się kolejnej wspólnej zabawy!  

  Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy Elfy - Bal Karnawałowy
  FOTORELACJA ( KLIKNIJ NA ZDJĘCIE )


  NASZE FILMY
  | Menu |
  DZIECI Z TEOFILOWA I OKOLIC ZAPRASZAMY NA | "SPOTKANIA KRASNALI" |
© 2017 CZP1 91-818 Łódź ul. Zawiszy Czarnego 39 tel. 426550600